TenCate TECAPRO

TenCate TECAPRO - v této skupině jsou bavlněné nebo směsové tkaniny s Probanem, většinou antistatické v keptrrové a nebo saténové vazbě v gramážích od 180 do 340 g/m2

Obrázek aplikace textilie Nehořlavost tkaniny je zajištěna PROBANnovou úpravou, která zabraňuje hoření. Tato speciální tepelná ochrana chrání proti sálavému teplu, okujím a jiskrám ze sváření. Při zasažení tkaniny se vytvoří se zuhelnatělá vrstva, aletkanina se nepropálí a ani dále nehoří . Na každou výrobní várku konkrétní tkaniny poskytuje výrobce TenCate certifikát, že byl použit PROBAN od firmy Rhodia.

Materiály jsou vhodné na ochranné oděvy pro použití zejména v kovoprůmyslu. Je zaručena dlouhá životnost – minimálně 50 praní. Antistatika je zajištěna TenCate Static-Control vláknem. Standardně se tkaniny vyrábí s úpravou Hydro-Tec což je vodoodpudivá úprava odolná také proti některým kapalným chemikáliím. Pracovní oděvy z těchto tkanin se komfortně nosí, jsou poddajné a měkké – mají speciální úpravu Comfort-Control.

Obrázek aplikace textilieTenCate TECAPRO je dobrá volba v poměru kvalita / cena – dlouhá životnost za přijatelnou cenu. Ve Vysokém Mýtě máme průběžně skladem artikl TECAPRO BD 9311 v pěti barvách (černá, tmavě modrá, středně modrá, červená a oranžová) - 99% BA, 1% S-C, 320 g/m2, 152 cm, kepr 3/1, role po 100 m, v případě zájmu si zavolejte/napište o aktuální cenovou nabídku.